Доглядальниця для людини похилого віку

«Доглядальниці. Дешево. » – такі оголошення в достатку знаходить кожен, хто шукає доглядальницю для літньої людини, який переніс інсульт, інфаркт або, у якого діагностовано деменція. Але як вибрати із запропонованого різноманіття дійсно надійний варіант? Найм доглядальниці завжди пов’язаний з певним ризиком, пускаючи в будинок сторонньої людини ви повинні бути впевнені в його порядності, чесності і сумлінності.

У мережі пансіонатів «Комфотний ДІМ» трудяться кваліфіковані доглядальниці для літніх людей, які проходять ретельний відбір при прийомі на роботу і мають великий досвід догляду за літніми людьми з Альцгеймера, лежачими хворими, інвалідами-колясочниками. Робота доглядальниць в пансіонатах знаходиться під постійним контролем керуючої, регулярно проводяться аудиторські перевірки.

Якщо потрібно доглядальниця пристарілого людині, ознайомтеся з пропозицією приватних пансіонатів преміум класу «Комфотний ДІМ», зателефонувавши за тел. +38 066 279-68-67або залишивши заявку онлайн.

Доглядальниця для людини похилого вікуДоглядальниця для людини похилого вікуДоглядальниця для людини похилого вікуДоглядальниця для людини похилого віку

Обов’язки доглядальниці

Під загальним доглядом за старими людьми розуміється задоволення базових потреб і надання йому необхідної допомоги у вирішенні побутових питань.

Професійна доглядальниця для літньої людини має широке коло обов’язків, який включає наступні пункти:

  • ☑ Виконання санітарно-гігієнічних заходів. Доглядальниця по догляду за людьми похилого віку повинна вміти правильно мити, купати, обтирати підопічних, своєчасно міняти натільну і постільну білизну. Вона зобов’язана знати, як виконувати дані дії акуратно і ефективно, щоб не нашкодити хворому. Якісно організований санітарно-гігієнічний режим дозволяє попередити розвиток і поширення інфекцій, прискорити одужання.
  • ☑ Прибирання і провітрювання кімнати, забезпечення доступу сонячного світла. Навіть, якщо літня людина зберігає високий рівень самостійності, дбати про чистоту приміщення, в якому він проживає, з віком все важче. Тому допомога доглядальниці в цьому питанні дуже важлива.
  • ☑ Надання допомоги в годуванні, справляння природних потреб організму, подача судна. Їжа та спорожнення сечового міхура і кишечника – одні з основних потреб людини. Ряд захворювань унеможливлює самостійне харчування і оправлення природних потреб. У таких випадках в обов’язки доглядальниці для літнього включається цей делікатний пункт.
  • ☑ Контроль фізіологічних параметрів. Доглядальниця повинна регулярно вимірювати показники температури, артеріального тиску, пульс і рівень цукру в крові. Крім того, в обов’язки доглядальниці входить організація правильного режиму дня і м’який контроль за його виконанням.
  • ☑ Лікарська терапія, виконання процедур і маніпуляцій, призначених лікарем. Доглядальниця повинна забезпечити своєчасний прийом ліків в необхідному обсязі, при необхідності – виконати ін’єкції, поставити крапельницю, змінити катетер, мочеприймальник.
  • ☑ Організація правильного і своєчасного харчування. Раціон літньої людини повинен повністю задовольняти потреби організму в білках, жирах, вуглеводах, мікроелементах і вітамінах. Дієтичне меню складається на основі рекомендацій лікаря і з урахуванням індивідуальної непереносимості страв. Страви повинні бути смачними, поживними, красиво сервірованими.
  • ☑ Профілактика ускладнень. Доглядальниця пристарілого повинна ретельно контролювати стан шкіри лежачих хворих з метою попередження пролежнів, правильно визначати тип поразок шкірних покривів, якщо такі помічені і вживати заходів для їх усунення.
  • ☑ Створення позитивної атмосфери. Хороша доглядальниця для хворого літньої людини стає для свого підопічного справжнім другом, який підбадьорить, заспокоїть хворого, обговорить з ним життєві питання.

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

066 279-68-67

 

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!