Догляд за літніми людьми з деменцією

Деменція – синдром, обумовлений патологічними процесами в головному мозку. Важкий стан пов’язано з втратою розумових функцій. Хвора людина втрачає здатність тверезо мислити, пізнавати близьких людей і орієнтуватися в просторі, відбуваються незворотні зміни особистості.

Догляд за літніми людьми з деменцієюНа сьогоднішній день офіційна доказова медицина не може запропонувати ефективного лікування подібного недуги. Тому перед близьким людьми хворого неминуче постає питання надання йому кваліфікованої допомоги. Організувати якісний догляд силами сім’ї при тих завданнях, які ставить сучасне життя, непросто. Пансіонати для престарілих з деменцією в Підмосков’ї пропонують гідне рішення непростій життєвій ситуації – розміщення і догляд за людьми, що страждають від різних форм деменції.

Приватний будинок для людей похилого віку з деменцією «Комфортний ДІМ» – це можливість забезпечити близькій людині цілодобовий догляд, безпечний простір і доступні йому форми цікавого дозвілля.

Коли потрібен пансіонат для людей з деменцією?

Ознаки та симптоми, які супроводжують втрату когнітивних функцій, можуть мати різну ступінь вираженості:

 • різко змінився характер і звички;
 • не утримуються в пам’яті відповіді на недавно поставлені запитання;
 • людина відчуває труднощі з орієнтацією і запам’ятовуванням послідовності подій.

Безумовно, початкові симптоми не завжди є вагомою підставою, щоб помістити потребує турботі людини в спеціалізований пансіонат. Прийняти рішення про необхідність сторонньої допомоги у догляді за підопічним з деменцією можна, відповівши на наступні питання:

 • Спокійні Ви, коли хворий з деменцією перебуває вдома один? Чи присутній у Вас впевненість, що він не заблудиться, не впаде, не створить небезпечну ситуацію для себе та інших осіб?
 • Чи вважаєте Ви, що догляд в домашніх умовах є достатнім, щоб забезпечити комфортне і безпечне проживання, а також гідну якість життя близької людини?

Будинок пристарілих для хворих на деменцію «Комфортний ДІМ» допоможе впоратися з емоційною, психологічної та фізичної навантаженням сім’ям, в яких є родичі з деменцією. Адже втрата розумових здібностей важка не тільки для хворого, але для оточуючих його людей. Тому звернення пансіонат для людей похилого з деменцією – розумне рішення, яке полегшить життя хворого і його рідних.

Переваги наших пансіонатів для хворих на деменцію

Вибрати хороший пансіонат для людей з деменцією  – відповідальне завдання. Догляд за такими хворими вимагає бездоганної професійної організації, терпіння і милосердя. Приватні пансіонати для хворих на деменцію, що входять в мережу «Комфортний ДІМ», мають цілу низку незаперечних переваг:

 • Цілодобовий догляд. За кожним гостем закріплюється особиста денна доглядальниця і чергова доглядальниця в нічний час. Правильний режим дня, посильні для літніх заняття і вправи, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування і позитивна атмосфера допомагають хворим краще справлятися з недугою.
 • Якісне харчування. Дотримання дієтичних факторів здатне уповільнити або полегшити перебіг захворювань, що призводять до втрати когнітивних здібностей. Меню складається з здорових страв зі збалансованим вмістом корисних речовин, вітамінів і мікроелементів.
 • Досвідчений персонал. Всі співробітники в приватних пансіонатах проходять ретельний відбір, який передбачає перевірку не тільки професійних, а й особистих якостей. Доглядальниці та обслуговуючий персонал відрізняють доброта, уважність, сумлінність і толерантність, тактовна і дбайливе ставлення до постояльців.
 • Медичний супровід. У пансіонат регулярно приїжджає лікар, який призначає ліки, коригує лікування, дає рекомендації щодо дієти і розпорядку дня. При необхідності ви можете телефонувати вузькоспеціалізованих лікарів, візити сімейних лікарів.
 • Гарантії якості. Кожен пансіонат «Комфортний ДІМ» – це затишний і безпечний будинок для людей похилого віку для людей з деменцією, який регулярно проходить незалежні перевірки якості обслуговування, аудит персоналу і території. Особлива увага приділяється протипожежної безпеки.
 • Індивідуальний підхід. План доглядають заходів складається з урахуванням індивідуальних показників.
 • Безпека і оснащеність. Територія кожного з наших пансіонатів відповідає всім критеріям безпеки. Ванні кімнати, туалети оснащені поручнями. Якщо вам потрібен пансіонат для лежачих хворих з деменцією, ми готові запропонувати кімнати з функціональними ліжками. Ведеться цілодобове відеоспостереження, встановлена ​​сучасна система пожежної безпеки.
 • Зручне місце розташування. Якщо ви шукаєте будинок для людей похилого віку з деменцією, який би знаходився недалеко від будинку, в транспортній доступності від метро і залізничних станцій, то ми готові запропонувати варіанти, серед яких ви зможете підібрати відповідний.
  Дозвілля та розваги. Щодня проводяться заняття з соціальним педагогом, спрямовані на уповільнення розвитку деменції, цікаві анімаційні заходи.

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

066 279-68-67

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!