Відновлення після інфаркту міокарда

Реабілітація після інфаркту в Києві, та по всій Україні в пансіонатах «Комфортний ДІМ» – це ефективний комплекс заходів, які покращують стан хворого, забезпечують його фізичне, соціальне і ментальне стан.

Інфаркт міокарда – захворювання серця, викликане гострим порушенням його кровопостачання, причиною якого є вогнище некрозу в серцевому м’язі. Процес відновлення після інфаркту є складним і тривалим. Навіть найсучасніші методи кардіохірургії не дозволяють домогтися моментального одужання. Перед самим пацієнтом, і перед його родичами стоїть завдання організувати реабілітацію після інфаркту максимально ефективно і якісно.

Наслідки інфаркту та особливості постинфарктного стану

Відновлення після інфаркту міокардаКожен, хто переніс інфаркт, бажає, як можна швидше відновити працездатність і рухову активність. Однак поспішати не варто. Адже постінфарктний стан таїть в собі великий ризик повторного інфаркту, навіть якщо пацієнти після виписки зі стаціонару не пред’являють ніяких скарг.

Основними факторами високого ризику в постінфарктному стані є:

 • ☑ повторні напади стенокардії;
 • ☑ лівошлуночкова недостатність;
 • ☑ непрохідність коронарної артерії;
 • ☑ вік пацієнта вище 70 років;
 • ☑ наявність таких супутніх захворювань як цукровий діабет, атеросклероз, артеріальна гіпертонія;
 • ☑ шкідливі звички і ожиріння.

Санаторний етап реабілітації в усьому світі визнаний важливою умовою для повноцінного відновлення після інфаркту. Персонал пансіонатів «Комфортний ДІМ» забезпечить якісний догляд за людьми похилого віку, запропонує дієві реабілітаційні програми, що включають заняття ЛФК, фізіотерапію, психологічну підтримку.

Приймаємо пацієнтів на будь-якому етапі реабілітації. Можливе розміщення відразу після виписки зі стаціонару. Дізнатися подробиці про умови проживання в наших пансіонатах, можна зателефонувавши нам по телефону. Запис на прийом, консультації з усіх питань 066 279-68-67. Дзвінки приймаються в робочий час з 9-00 до 21-00. Також ви можете залишити запит онлайн на сайті, і ми передзвонимо у зручний для вас час.

Пансіонат «Комфортний ДІМ» : кращі умови для реабілітації після інфаркту

Під час реабілітації оптимальним варіантом буде поєднувати лікування з відпочинком і спілкуванням. У пансіонатах «Комфортний ДІМ» людям в літньому і похилому віці, які перенесли інфаркт міокарда, пропонується:

Дізнатися докладніше про умови проживання і забронювати номер в одному з наших пансіонатів для хворих після інфаркту можна по телефону з 9-00 до 21-00 або в будь-який час доби, залишивши заявку на сайті. Можливе укладання договору з виїздом до Вас.

066 279-68-67

 • ☑ Цілодобове сестринська спостереження. Чергова медсестра щодня проводить моніторинг роботи серцево-судинної системи, контролює показники тиску, рівня цукру і холестерину в крові, своєчасно виконує процедури і проводить медикаментозне лікування відповідно до приписів лікуючого лікаря.
 • ☑ Комфортабельні номери, обладнані всім необхідним для реабілітації пацієнтів в будь-якому стані. Лежачим хворим надаються функціональні ліжка з підйомним механізмом і протипролежневі матраци. У кожній кімнаті – телевізор, інтернет, системи кондиціонування і протипожежної безпеки.
  Регулярні консультації лікаря. Щотижня проводиться повний лікарський огляд, коригується програма реабілітації.
  Фізичні навантаження по індивідуально складеною програмою з урахуванням факторів ризику і поведінкових особливостей пацієнта, його особистих переваг.
 • ☑ Природа. Реабілітація після інфаркту  з можливістю прогулянок на свіжому повітрі сприятливим чином діє на організм, стимулює компенсацію порушених функцій. Пансіонати «Комфортний ДІМ» розташовані в зелених районах Підмосков’я, на території є прогулянкові алеї, тінисті дерева.
  Дієтичне харчування. Складається на основі рекомендацій лікаря. В меню – здорові поживні страви, багаті вітамінами і мікроелементами. Енергетична цінність раціону відповідає енерговитратам. Виключається гостра, солона і копчена їжа.
  Формування правильного режиму дня і способу життя. Повноцінний відпочинок і сон, відмова від алкоголю і куріння є найважливішими умовами успішної реабілітації.
 • ☑ Цікаве і змістовне дозвілля. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб створити у постояльців гарний настрій, спонукати їх інтерес до життя і навколишнього світу. Регулярно проводяться заняття з соціальним педагогом, майстер-класи, програми аніматорів, приурочені до свят.

У пансіонатах «Комфортний ДІМ» реабілітація після інфаркту міокарда в  буде проведена на високому професійному рівні. Ми допоможемо відновити здоров’я близької вам людини і зберегти досягнуті результати реабілітації.

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!