Догляд за лежачими людьми похилого віку

Ситуація, коли людина опиняється прикутим до ліжка, – дуже складна і болюча як для самого хворого, так і для його родичів. Пансіонат для лежачих людей похилого віку «КОМФОРТНИЙ ДІМ» допоможе впоратися з непростими життєвими обставинами і організувати якісний професійний догляд за лежачим хворим.

Приватний будинок для людей похилого віку для лежачих – сучасний заклад, в якому працюють досвідчені доглядальниці і медичний персонал, які досконало володіють вміннями і навичками з догляду за лежачими хворими. Правильно організовані доглядають заходи здатні значно поліпшити фізичний стан літньої людини, прискорити його одужання, зробити перебування в ліжку комфортним у фізичному та емоційному плані.

Нерідко, ті, хто страждає від хронічних захворювань, не потребують активного лікування і щоденному лікарського нагляду. Набагато краще вони відчувають себе не в умовах лікарняної палати, а в затишній домашній обстановці і сприятливих побутових умовах, які їм забезпечує приватний будинок престарілих для лежачих хворих.

Догляд за лежачими людьми похилого вікуЗалишити заявку на розміщення лежачого хворого в одному з пансіонатів мережі «КОМФОРТНИЙ ДІМ» ви можете за тел. 066 279-68-67  Наші співробітники детально відповідять на всі ваші запитання, допоможуть вибрати пансіонат зі зручним розташуванням, щоб ви могли відвідувати близької людини, не витрачаючи багато часу на дорогу.

Що включає в догляд в пансіонаті для лежачих людей похилого?

Людина, що опинився прикутим до ліжка, в будь-якому віці потребує грамотному догляді і кваліфікованої допомоги. Але з віком слабшають захисні і відновні сили організму, збільшується ризик патологій. Тому пансіонати для лежачих пенсіонерів «КОМФОРТНИЙ ДІМ» підходять до організації догляду за лежачими хворими з максимальною відповідальністю і увагою.

Розрізняють загальний і спеціальний догляд. До заходів загального догляду відносяться наступні пункти:

 • ☑ Ретельний нагляд за станом хворого
 • ☑ Допомога у виконанні щоденних гігієнічних процедур
 • ☑ Приготування їжі та подальше годування
 • ☑ Підтримка порядку і чистоти в кімнаті хворого
 • ☑ Профілактика пролежнів, контрактур, тромбів, інфекційно-запальних процесів в легенях, безсоння
 • ☑ Допомога в справляння природних потреб
 • ☑ Виконання доступних фізичних вправ з метою попередження атрофії м’язів, проблем з шлунково-кишковим трактом і дихальною системою
 • ☑ Складання правильного розпорядку дня з урахуванням фізичного стану та потреб хворого
 • ☑ Створення позитивної доброзичливої ​​атмосфери і умов для активного дозвілля

Спеціальний догляд представляє сукупність заходів і заходів, які призначені лікарем. До даних прийомів відносять:

 • ☑ Точне і акуратне виконання приписів лікуючого лікаря
 • ☑ Масаж і фізіопроцедури
 • ☑ Дотримання дієти і питного режиму
 • ☑ Заходи, що мають на меті нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту

Той, хто доглядає персонал приватних будинків престарілих «Комфортний дім» проходить ретельний відбір на предмет професійних і особистих якостей. Доглядальниці та медсестри мають високу кваліфікацію, з повагою ставляться до людської гідності своїх підопічних.

Дізнатися докладніше про умови проживання і забронювати номер в одному з наших пансіонатів для сліпих та слабким зором можна по телефону з 9-00 до 21-00 або в будь-який час доби, залишивши заявку на сайті. Можливе укладання договору з виїздом до Вас.

066 279-68-67

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!