Реабілітація після перелому шийки стегна

Травми і переломи в літньому віці переносяться дуже болісно і вибивають зі звичного укладу життя не тільки потерпілого, але і членів його сім’ї. Особливо важкі наслідки перелому шийки стегна. Правильно проведене лікування і грамотна реабілітація шийки для літніх в пансіонаті здатні значно прискорити одужання і уникнути небажаних ускладнень.

Реабілітація після перелому шийки стегна – тривалий і складний процес, який вимагає застосування спеціальних методик, лікарських засобів, обладнання. Крім того, наслідком перелому є повна або часткова обездвиженность, що робить неможливим самостійне виконання звичних дій. Щоб умитися, викупатися, сходити в туалет хворому потрібна стороння допомога.

Реабілітація після перелому шийки стегнаПриватні пансіонати «Комфортний Дім» забезпечать кваліфікований догляд за хворими після перелому шийки стегна. Вони розташовані в екологічно чистих районах нашої України і відрізняються високим рівнем комфорту.

Особливості реабілітації хворих після перелому шийки стегна

З віком у кістках зменшується кількість кальцію і калію, і, як наслідок, – вони стають більш крихкими і уразливими. Зрощення кісток з цієї ж причини займає багато часу і супроводжується болем. Але травма не стільки небезпечна сама по собі, скільки наслідками тривалого лежачого режиму, серед яких найбільшу небезпеку становлять:

☑ застійна пневмонія;
☑ венозний тромбоз глибоких судин;
☑ пролежні;
☑ серцева недостатність;
☑ проблеми з шлунково-кишковим трактом;
☑ асептичний некроз.

Уникнути небезпечних ускладнень допоможе правильно організований догляд за хворими з переломом шийки стегна. У домашніх умовах забезпечити допомогу необхідної якості досить складно. Почуття залежності від родичів, непотрібності при недостатньому рівні догляду здатні погіршити стан літньої людини.Реабілітація після перелому шийки стегна

Будинки для людей похилого віку преміум класу «Комфортний Дім» представляють собою сучасні реабілітаційні центри, де застосовуються відновлювальні програми, що відповідають найвищим світовим стандартам. Наш персонал володіє необхідними знаннями та вміннями, щоб полегшити життя потерпілого від перелому шийки стегна.

 

 

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

066 279-68-67

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!