Тимчасове проживання

Пансіонат для тимчасового проживання людей похилого віку «Комфортний ДІМ» – це затишний заміський міні-готель, де створені всі умови для комфортного і безпечного життя. Запрошуємо до нас, у випадках, якщо:

☑ діти їдуть у відпустку або відрядження і боятися залишати літніх батьків без нагляду;
☑ потрібен якісний сестринський догляд після операції або травми, перенесеного інфаркту;
☑ літня людина хоче відпочити від побуту в санаторних умовах, цікаво провести час, поспілкуватися з однолітками.

Пансіонати тимчасового проживання «Комфортний ДІМ» розташовані в екологічно чистих районах України, мають власну впорядковану територію для прогулянок на свіжому повітрі. Багато літніх людей приїжджають до нас регулярно як в будинку відпочинку на природі, де можна відпочити і поправити здоров’я.

Тимчасове проживанняТимчасове проживанняТимчасове проживанняТимчасове проживання

 

 

 

 

 

Приватний пансіонат тимчасового проживання для людей похилого віку – оптимальне рішення, яке дозволить надати близькій людині якісний цілодобовий догляд, і при цьому не відривати його надовго від сім’ї і дому. Залежно від життєвих обставин і фінансових можливостей, ви можете вибрати зручний варіант тимчасового проживання:

 • подобово, на кілька днів;
 • на тиждень або місяць;
 • на термін до року і більше.

Забронювати номер для тимчасового проживання ви можете по телефону 066 279-68-67,   з 9 ранку до 9 вечора, або в будь-який час доби, скориставшись онлайн формою на сайті. Заселення можливо в день звернення.

З віком людина починає гостріше відчувати почуття самотність і соціальної ізоляції, ставати дратівливою, з’являються проблеми в зв’язку з маломобільних, хронічними болями або хворобами. Доведено, що тривале стресову напругу негативно впливає на здоров’я, знижує захисні сили організму.

Але літній або «третій» вік – аж ніяк не перешкода для комфортної та насиченого життя. Вибравши пансіонат тимчасового перебування «Комфортний ДІМ» ви подаруєте близькій людині можливість не тільки адаптуватися до нових умов життя в літньому віці, але і знайти в них свої переваги.

Послуги пансіонату тимчасового перебування

Будинок пристарілих преміум класу пропонує формат тимчасового проживання, який покликаний надати літнім людям турботу і догляд відповідають найвищим світовим стандартам:

 • Упорядковані кімнати. За чистотою і порядком стежать покоївки, 2 рази день виконують вологе прибирання. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного проживання людей похилого віку.
 • 5-ти разове харчування. У раціоні – здорові поживні страви, які готуються кухарем пансіонату з урахуванням дієтичних рекомендацій лікаря і особистих побажань постояльців.
 • Персональна доглядальниця і чергова медсестра стежать за виконанням лікарських розпоряджень, прийомом ліків, виконують необхідні медичні процедури і маніпуляції, допомагають в побуті і супроводжують на прогулянках.
 • Контроль здоров’я. Щотижня – огляд лікарем-терапевтом загального профілю. При необхідності можливе запрошення фахівців вузької кваліфікації – кардіолога, невропатолога, психіатра і т.п.
 • Реабілітація після інфаркту, інсульту. Індивідуальні заняття з психологом і аніматором. Ефективні програми побутового відновлення.
 • Послуги з прання і прасування білизни. Регулярно запрошуються перукарі, майстри манікюру і педикюру, масажисти. Постільна та натільна білизна змінюється щодня.
  Заняття лікувальною фізкультурою. Кожному гостю тимчасового будинку престарілих підбираються доступні для виконання вправи, які допомагають забезпечити необхідний рівень рухової активності.
 • Цікаве дозвілля. У пансіонаті тимчасового проживання літньої людини регулярно проводяться розважальні заходи, присвячені державних і релігійних свят, організовуються музичні вечори, заняття арт-терапією. Життя в пансіонаті – змістовне і різноманітне, і самим позитивним чином позначається на самопочутті постояльців, стимулює їх інтерес до життя.

Пансіонати тимчасового перебування «Комфортний ДІМ» – це ексклюзивне якість послуг, уважне і доброзичливе ставлення до кожного постояльця. Всі працівники пансіонату – від покоївки до завідуючої – справжні професіонали, що володіють не тільки високою кваліфікацією, але і такими якостями як милосердя, чесність і відповідальність.

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

066 279-68-67

 

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!