Комфортний Дім

Приватний будинок для людей похилого віку

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Комфортний Дім», пропонує розмістити свого літнього родича похилого віку на повний пансіон в комфортабельних апартаментах. Для розміщення доступні чотирьох, двох і одне місні номери.

Про насСередня вартість проживання в пансіонаті 250-300 грн на  добу, у вартість входить цілодобовий нагляд, 5і разове харчування, дозвільні заходи, регулярний огляд лікаря і багато іншого.

Для отримання докладної консультації достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером: 066 279-68-67

 

Ви готові забезпечити літній людині комфортне існування? Після досягнення похилого віку кожному з нас потрібно:

 • постійний догляд;
 • спілкування;
 • окрема кімната;
 • регулярно приймати ліки;
 • дотримуватися дієти.

За деякими людьми, страждаючими хворобою Паркінсона, Альцгеймера або деменцією необхідно спостерігати цілодобово. Сучасні приватні будинки престарілих забезпечують своїм постояльцям комфортне проживання, цікаве дозвілля та повне дотримання приписів лікаря. У число таких організацій входить пансіонат «Комфортний Дім», що запрошує гостей на екскурсійний день і постійне проживання.
Медичне обслуговування

Кваліфіковані лікарі регулярно оглядають кожного постояльця. Адміністрацією передбачений Забезпечується цілодобовий догляд для гостей, які страждають на хворобу Паркінсона, Альцгеймера і деменції. Постояльці, які належать до категорії лежачих хворих, перебувають на спеціальних функціональний медичних ліжках. Їх конструкція дозволяє легко змінювати положення, щоб людина відчувала себе максимально комфортно.

Медичне обслуговування включає в себе обробку пролежнів. Завдяки використанню протипролежневі матраців останнього покоління ймовірність виникнення даної проблеми зведена до мінімуму.
Харчування і дозвілля

Постояльці пансіону «Комфортний Дім» забезпечуються п’ятиразовим харчуванням. Кваліфіковані кухарі радують їх великим вибором смачних і корисних страв. Меню оновлюється регулярно. При необхідності для гостя приготують страви, відповідні приписом лікаря.

Постояльцям надається можливість ходити на прогулянки, малювати, грати на музичних інструментах, займатися лікувальною гімнастикою, читати, спілкуватися один з одним і відвідувати психолога. Деякі постояльці граю в настільні ігри, займаються Ерготерапія і відвідують заняття з розвитку мовлення. Адміністрація щодня В пансіонаті регулярно проводяться розважальні заходи.

Доставка нового постояльця

Адміністрацією «Комфортний Дім» передбачена можливість транспортування для нових гостей. Після укладення договору постояльця з комфортом доставлять до нового місця проживання. Сучасний приватний будинок престарілих «Комфортний Дім» забезпечує своїх постояльців всім, що так необхідно в похилому віці. Його двері завжди відкриті для нових гостей.

Серед головних переваг необхідно відзначити:

 • Відмінна професійна підготовка персоналу, багаторічний досвід роботи з людьми похилого віку.
 • Пансіонат для літніх, гарантує повне медичне супроводження. Особистий лікар-терапевт завжди буде на зв’язку з родичами і пацієнтом. Завжди можна запросити вузького фахівця для більш ретельного обстеження.
 •  Бездоганний клієнтський сервіс. Цілодобово працює оператор в будь-який момент відповість на ваші запитання.
 •  Пансіонат для літніх людей наситить життя гостей цікавими подіями. Тут працюють арт-кружки, організовуються спортивні змагання, можна потанцювати або поспівати. Щовечора проглядаються фільми або цікаві передачі. Можна дискутуватимуть з цікавими людьми.
 •  Графік роботи цілодобовий без вихідних. До кожного гостя прикріплена особиста доглядальниця. Вона контролює режим, нагадує про час процедур, прийомі ліків. Днем і ніч постоялець буде під наглядом і його здоров’ю нічого не загрожує.
 •  Пансіонат для літніх людей в розташовується в мальовничій зоні з гарним парком. На території не буває сторонніх, служба охорони веде спостереження за тим, що відбувається за допомогою численних відеокамер.
 •  Приватні пансіонати пропонують відмінне обслуговування набагато краще, ніж державні підприємства. Тут індивідуально працюють з кожним відвідувачем, з огляду на всі його потреби, вік, стан здоров’я.
 •  Пансіонат для людей похилого віку, оснащений сучасною медичною технікою. Облаштування будинків, території, громадських місць користування враховує потреби літніх людей з обмеженими можливостями.