В якому віці родича варто задуматися про пансіонати

З проживанням і розміщенням літніх людей в приватних пансіонатах для престарілих у родичів пов’язано безліч питань. Один з них – з якого віку доцільно починати розглядати поселення в пансіонат літнього родича.

Однозначної питання на це питання немає. Коли мова йде про серйозну хворобу або травму, інфаркті або інсульті, то обставини диктують необхідність скористатися послугами пансіонату в щодо “молодому” віці. У таких випадках постояльцями пансіонатів стають чоловіки і жінки 55-60 років, і навіть молодші люди.

В якому віці родича варто задуматися про пансіонатиНайважче вирішити питання з переїздом в будинок для людей похилого віку, коли літня людина не має виражених медичних показань для стороннього догляду. Приїжджаючи до старих батьків, які проживають окремо діти, нерідко помічають ознаки невлаштованості в побуті. У літніх людей просто не вистачає сил займатися звичними речами – прибиранням, готуванням, закупівлею продуктів і ліків. Деякі стають неохайними і перестають дотримуватися вимог особистої гігієни, інші – харчуються нездорово і незбалансовано, треті ведуть малоактивний спосіб життя, віддаючи перевагу проводити час перед телевізором, четверті страждають від дій шахраїв.

Чистота, якісне харчування, рухова і соціальна активність – базові потреби, які лежать в основі високої якості життя. Забезпечити їх в домашніх умовах родичі, завантажений роботою і особистими справами, не завжди в змозі. Причому нерідко літні батьки, бабуся чи дідусь відмовляються приймати допомогу або вносити будь-які зміни в спосіб життя.

Питання про заселення літнього родича в пансіонат можна підняти, якщо є:

  • Проблеми у виконанні повсякденних побутових справ і турботі про себе.
  • Питання безпеки, пов’язані з падіннями або фінансовою уразливістю.
  • Проблеми зі здоров’ям. Хронічні захворювання, що вимагають своєчасного прийому ліків і спостереження.
  • Соціальна ізоляція і почуття самотності у літньої людини.

Коли якому віці приймають в пансіонат для людей похилого?

Традиційно проживання в приватних пансіонатах для літніх людей пов’язують з настанням старості. В державні будинки престарілих чоловіків приймають у віці від 60 років, жінок – від 55 років і вище. Згідно з соціологічними дослідженнями середній вік постояльців в вітчизняних пансіонатах для літніх – 80-85 і більше років.

У мережі пансіонатів “Комфортний Дім” не існує строгих вікових обмежень для проживаючих. Нашими реабілітаційними програмами після інсультів і інфарктів можуть скористатися і працездатні люди віком до 60. Верхньої вікової межі також немає. Укласти договір на проживання можуть родичі престарілих людей у ​​віці 80, 90 і більше років. До

Кваліфікована робота персоналу наших пансіонатів допоможе продовжити фізичне і моральне довголіття літньої людини, забезпечити йому гідне якість життя.

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

 Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!